Oblíbené destinace v Itálii

Florencie
naučte se Italsky
Florencie

12 škol, 132 kurzů jdi

Rím
naučte se Italsky
Rím

9 škol, 110 kurzů jdi

Florencie

Florencie

12 škol, 132 kurzů

Siena
Pisa
Orbetello

Orbetello

2 školy, 25 kurzů

Zobrazit všechny regiony v Toskánsku »
Rím
Milan
Como
Varese
Merate
Genoa
San Remo

San Remo

1 škola, 7 kurzů

Sestri Levante GE

Sestri Levante GE

1 škola, 13 kurzů

Naples
Salerno
Sorrento

Sorrento

1 škola, 5 kurzů

Zobrazit všechny regiony v Itálii »

Italsky TYPY KURZŮ

Jaký typ kurzu italsky hledáte?

Obecné

Všeobecné kurzy italštiny

Všeobecné kurzy italštiny jsou určeny dospělým, kteří chtějí zlepšit své mluvení, čtení, psaní a poslech italštiny. Většina kurzů je pro dospělé od 16 let věku výše. K dispozici jsou kurzy v délce trvání 2 - 48 týdnů. Většina kurzů má 30 lekcí týdně.

Junior

Kurzy italštiny pro juniory

Kurzy italštiny pro juniory jsou ideální pro děti od 4 do 12 let a pro teenagery od 13 do 18, kteří chtějí studovat italsky během léta. 4 - 8 týdenní kurzy k dispozici o prázdninách (od júna do augusta).

Příprava na zkoušky

Přípravné kurzy ke zkouškám italštiny

Přípravné kurzy na zkoušky z italštiny jsou určeny studentům, kteří se chtějí připravit na zkoušky znalosti italštiny, aby tak zlepšili své možnosti uplatnění na trhu práce nebo byli přijati ke studiu na univerzitě.

Obchodní

Kurzy obchodní italštiny

Individuální kurzy obchodní italštiny jsou určeny manažerům a profesionálům, kteří se chtějí naučit italsky co nejrychleji při lekcích šitých na míru a se soukromým učitelem italštiny.

Pro učitele

Kurzy pro učitele italštiny

Kurzy italštiny pro učitele jsou určeny učitelům, kteří mají zájem o výuku italštiny v zahraničí. Na celém světě je v téměř všech zemích obrovská poptávka a mnoho pracovních příležitostí pro kvalifikované učitele italštiny.

Profesionální

Profesní kurzy italštiny

Profesní kurzy italštiny jsou určeny odborníkům, kteří se chtějí učit italsky pro určitou oblast, jako je např. podnikání, medicína, právo, letecký průmysl nebo hotelnictví.

Studium a práce

Programy studia italštiny work and study

Programy Work-Study jsou určeny dospělým, kteří se chtějí naučit italsky a zároveň získat odborné pracovní zkušenosti.

Speciální

Specializované kurzy italštiny

Specializované kurzy italštiny jsou určeny těm, kteří se chtějí učit italsky a účastnit se aktivit, jako je sport, umění, gastronomie a další.


Otázky a odpovědi

Máte dotaz? Získejte odpovědi od personálu a předchozích studentů zařízení Language International.

Zobrazit překlad

"Unfortunately, the student find it very expensive to live in Salerno. So, she will only be able to study 2 times per week for the year. This, as far as I know, is not enough for obtaining a long-stay visa, correct?"

Dyan Test, student z USA
Rosa Maria Riccelli, personál Accademia Leonardo
You are right, it is not enough to have Visa.
Bylo to užitečné? Ano
Zobrazit překlad

"This student will need a visa, but is staying for a long time period. Is there any way you can make an exception for the payment so she can pay maybe one month or two upfront and then pay the rest in installments so that you can send out her visa supporting documents on time?"

Dyan Test, student z USA
Carlo Lipparini, personál Istituto Il David
Since this student want to stay in Italy for more than 3 months, she need to obtain the study visa from the Italian embassy of her country. For the Italian law (not for us), the students that need to obtain the visa, they have to pay the whole amount of the course, otherwise the Italian embassy will not give them the visa.
Bylo to užitečné? Ano
Zobrazit překlad

"What should the student do to apply for student visa?"

Ursula Boess, personál DILIT IH - Rome
If the student needs to apply for a visa, he should contact the Italian Embassy to get a precise information on what is requested. Usually we sent a certificate of enrolment once we have received the full payment of the course.
Bylo to užitečné? Ano
Zobrazit překlad

"The student claims that she does not have a home mailing address where you can send her visa documents. Can you send her documents to the DHL office in Tripoli, Libya?"

Ursula Boess, personál DILIT IH - Rome
In this case, the best would be if she organized the pick-up with the DHL in Tripoli herself. She can pay the expenses and ask the DHL to pick up the documents at our address when we tell you that they are ready. Before sending the originals, we will send a scanned copy by email. I believe this is the safer solution. Please note that we need to have received the full payment to be able to send visa documents. The Embassy requests a certificate on which we state that the full fees have been paid.
Bylo to užitečné? Ano