Jazykové školy ve Florencii

Zobrazit všechny jazykové školy ve Florencii »

Nedávno hodnocené jazykové školy ve Florencii

ABC School Firenze

Jsem opravdu rád, pobyt ve Florencii a zažívá italské kultury. Můj poslední den strávený na pláži, do města, které bylo velmi odlišné v porovnání, ale byl jsem ohromen, na kolik jsem si to užil! Učitelé jsou velmi milý a snaží se postarat o každého... more


Italsky TYPY KURZŮ

Jaký typ kurzu italsky hledáte?

Obecné

Všeobecné kurzy italštiny

Všeobecné kurzy italštiny jsou určeny dospělým, kteří chtějí zlepšit své mluvení, čtení, psaní a poslech italštiny. Většina kurzů je pro dospělé od 16 let věku výše. K dispozici jsou kurzy v délce trvání 2 - 48 týdnů. Většina kurzů má 30 lekcí týdně.

Junior

Kurzy italštiny pro juniory

Kurzy italštiny pro juniory jsou ideální pro děti od 4 do 12 let a pro teenagery od 13 do 18, kteří chtějí studovat italsky během léta. 4 - 8 týdenní kurzy k dispozici o prázdninách (od júna do augusta).

Příprava na zkoušky

Přípravné kurzy ke zkouškám italštiny

Přípravné kurzy na zkoušky z italštiny jsou určeny studentům, kteří se chtějí připravit na zkoušky znalosti italštiny, aby tak zlepšili své možnosti uplatnění na trhu práce nebo byli přijati ke studiu na univerzitě.

Obchodní

Kurzy obchodní italštiny

Individuální kurzy obchodní italštiny jsou určeny manažerům a profesionálům, kteří se chtějí naučit italsky co nejrychleji při lekcích šitých na míru a se soukromým učitelem italštiny.

Pro učitele

Kurzy pro učitele italštiny

Kurzy italštiny pro učitele jsou určeny učitelům, kteří mají zájem o výuku italštiny v zahraničí. Na celém světě je v téměř všech zemích obrovská poptávka a mnoho pracovních příležitostí pro kvalifikované učitele italštiny.

Profesionální

Profesní kurzy italštiny

Profesní kurzy italštiny jsou určeny odborníkům, kteří se chtějí učit italsky pro určitou oblast, jako je např. podnikání, medicína, právo, letecký průmysl nebo hotelnictví.

Speciální

Specializované kurzy italštiny

Specializované kurzy italštiny jsou určeny těm, kteří se chtějí učit italsky a účastnit se aktivit, jako je sport, umění, gastronomie a další.