Oblíbené destinace

Kurzy mandarinské čínštiny v Šanghaji s Language International
naučte se Mandarinskou Čínštinu
Šanghaj

21 škol, 151 kurzů jdi

Kurzy mandarinské čínštiny v Pekingu s Language International
naučte se Mandarinskou Čínštinu
Peking

10 škol, 79 kurzů jdi

Kurzy mandarinské čínštiny v Hongkongu s Language International
naučte se Mandarinskou Čínštinu
Hongkong

3 školy, 42 kurzů jdi

Mandarinskou Čínštinu TYPY KURZŮ

Jaký typ kurzu mandarinskou čínštinu hledáte?

Obecné

Všeobecné kurzy mandarinské čínštiny

Všeobecné kurzy mandarinské čínštiny jsou určeny dospělým, kteří chtějí zlepšit své mluvení, čtení, psaní a poslech mandarinské čínštiny. Většina kurzů je pro dospělé od 16 let věku výše. K dispozici jsou kurzy v délce trvání 2 - 48 týdnů. Většina kurzů má 30 lekcí týdně.

Junior

Kurzy mandarinské čínštiny pro juniory

Kurzy mandarinské čínštiny pro juniory jsou ideální pro děti od 4 do 12 let a pro teenagery od 13 do 18, kteří chtějí studovat mandarinskou čínštinu během léta. 4 - 8 týdenní kurzy k dispozici o prázdninách (od júna do augusta).

Příprava na zkoušky

Přípravné kurzy ke zkouškám mandarinské čínštiny

Přípravné kurzy na zkoušky z mandarinské čínštiny jsou určeny studentům, kteří se chtějí připravit na zkoušky znalosti mandarinské čínštiny, aby tak zlepšili své možnosti uplatnění na trhu práce nebo byli přijati ke studiu na univerzitě.

Obchodní

Kurzy obchodní mandarinské čínštiny

Individuální kurzy obchodní mandarinské čínštiny jsou určeny manažerům a profesionálům, kteří se chtějí naučit mandarinskou čínštinu co nejrychleji při lekcích šitých na míru a se soukromým učitelem mandarinské čínštiny.

Profesionální

Profesní kurzy mandarinské čínštiny

Profesní kurzy mandarinské čínštiny jsou určeny odborníkům, kteří se chtějí učit mandarinskou čínštinu pro určitou oblast, jako je např. podnikání, medicína, právo, letecký průmysl nebo hotelnictví.

Studium a práce

Programy studia mandarinské čínštiny work and study

Programy Work-Study jsou určeny dospělým, kteří se chtějí naučit mandarinskou čínštinu a zároveň získat odborné pracovní zkušenosti.

Speciální

Specializované kurzy mandarinské čínštiny

Specializované kurzy mandarinské čínštiny jsou určeny těm, kteří se chtějí učit mandarinskou čínštinu a účastnit se aktivit, jako je sport, umění, gastronomie a další.