Jsme tým jazykových a technologických nadšenců, kteří budují tu nejlepší stránku na vyhledávání jazykových kurzů.

Naším cílem je zbavit vás trápení při plánování vašeho zážitku z jazykového vzdělávání. Naší stránku jsme navrhli tak, abychom vám pomohli snadno porovnávat tisíce kurzů najednou. Můžete strávit dlouhé hodiny vyhledáváním stránky každé z jazykových škol. Pokud však dáváte přednost snadnějšímu způsobu jak najít to pravé, pomůžeme vám. Naše stránky zobrazují výsledky kurzů takovým způsobem, který vám okamžitě umožní vybrat si ten nejlepší kurz pro vás.

V Language International chceme vylepšit vaši zkušenost a vrátit plánování vašeho jazykového kurzu zábavu.


Seznamte se s našimi zakladateli

Karen Ong
Karen Ong

Zakladatelka a výkonná ředitelka

Její vášeň pro jazyky a různé kultury ji vedla k založení společnosti Language International. Karen je fanouškům cizích jazyků a cestování, hovoří šesti jazyky (v současnosti se učí němčinu, která bude sedmým) a procestovala více než 100 míst na 6 kontinentech.

Language International je pokračováním jejího zájmu o usnadnění jazykové a kulturní výměny. Před zahájením Language International založila stránku MyHappyPlanet.com, stránku na výměnu jazykových dovedností typu peer-to-peer. Karen získala titul MBA na Harvard Business School, kde obdržela i cenu Roberta F. Jasse.

Michael Reich
Michael Reich

Výkonný a finanční ředitel

Michael mluví plynně anglicky, německy a francouzsky. Momentálně se učí čínsky. Narodil se v Německu a studoval ve Francii, Německu a Spojených státech. Ve společnosti Language International dohlíží na naše obchodní a finanční záležitosti.

Před Language International založil virtuální investiční stránky UpDown.com a byl majitelem společnosti Spirit Link GmbH, poradenské společnosti v oblasti IT. Michael je držitelem titulu MBA na Harvard Business School a bakalářského titulu v oboru podniková ekonomika na Univerzitě v Reutlingenu v Německu a na Škole managementu v Reims, ve Francii.


Naši vedoucí týmu

Simone Reich
Simone Reich email Simone »

Vedoucí týmu a senior studentská poradkyně (němčina, španělština, francouzština, angličtina a trochu arabština)

Simone vede náš studentský poradenský tým a také radí našim německy, anglicky a španělsky mluvícím studentům. Narodila se v Německu, rok žila v Kolumbii a 4 roky v Egyptě.

Má magisterský titul z oboru kulturní antropologie, latinskoamerické studia a psychologie na Univerzitě v Hamburku. Je také certifikovanou překladatelkou, tlumočnicí a korespondentka cizího jazyka pro španělštinu a francouzštinu. Před vstupem do společnosti Language International pracovala jako instruktorka potápění PADI ve středisku Dahab v Rudém moři v Egyptě.

Mathis Pedersen
Mathis Pedersen email Mathis »

Vedoucí týmu (dánština, švédština, angličtina, němčina, francouzština a trochu italštiny)

Mathis vede náš studentský poradenský tým a odpovídá i za nábor nových studentských poradců pro náš tým. Mathis je původem z Dánska. Po jisté době strávené ve Francii, kde se naučil francouzsky, se usadil v Berlíně, kde žije už 12 let. Jazyky se učí již mnoho let, přičemž se zdokonaluje ve francouzštině, italštině a zlepšuje své znalosti španělštiny.

Je držitelem magisterského titulu v oboru společenských věd a kulturní geografie na Roskilde University v Dánsku a studoval také na Postupimské univerzitě v Německu. Mathis pracuje již mnoho let v oblasti služeb zákazníkům a spokojenosti zákazníků jako vedoucí týmu nebo projektový manažer.


Naši studentští poradci

Fabio Reverdosa Cruz
Fabio Reverdosa Cruz email Fabio »

Studentský poradce (portugalština a angličtina)

Fabio radí našim portugalsky a anglicky mluvícím studentům. Narodil se v Rio de Janeiro a více než 10 let vyučuje angličtinu.

Je držitelem bakalářského titulu (s vyznamenáním) v oboru právo, má dlouholeté zkušenosti s o záležitostmi ohledně různých druhů úředních testů v angličtině a právě teď chce zlepšit své dovednosti v němčině.

Francine Kloeckner
Francine Kloeckner email Francine »

Studentská poradkyně (portugalština, italština, angličtina)

Francine radí našim portugalsky, italsky a anglicky mluvícím studentům. Vyrůstala v Porto Alegre v Brazílii a také žila a pracovala v Grenoblu ve Francii a v Římě v Itálii. Kromě portugalštiny a italštiny mluví francouzsky a trochu španělsky a německy.

Je držitelkou bakalářského titulu z dějin umění (s vyznamenáním) na Federální univerzitě v Rio Grande do Sul. Před vstupem do společnosti Language International pracovala v Porto Alegre a v Římě v oblasti kultury, muzeologie, umění a také překladů a cestovního ruchu.

Giorgio Piccirillo
Giorgio Piccirillo email Giorgio »

Studentský poradce (italština, španělština, angličtina)

Giorgio radí našim italsky, španělsky a anglicky mluvícím studentům. Vyrůstal v Palermu, pak žil a pracoval ve Vídni, Bristolu, Sevilla a více městech v Norsku. Mluví také německy a trochu francouzsky.

Je držitelem bakalářského titulu v oboru mezinárodních vztahů a ukončil magisterský titul v oboru mezinárodní bezpečnost na Univerzitě v Bristolu ve Velké Británii. Před vstupem do společnosti Language International působil v oblasti politiky a protikorupčních opatření jako projektový asistent a styčný úředník.

Iliana Pistoli
Iliana Pistoli email Iliana »

Studentská poradkyně (francouzština, řečtina, turečtina, angličtina)

Iliana radí našim anglicky, francouzsky, řecky a turecky mluvícím studentům. Vyrůstala v Aténách a jejím rodným jazykem je řečtina. Studovala mezinárodní vztahy a turečtinu v Aténách, Istanbulu a Paříži.

Je držitelem bakalářského titulu v turečtině na Kapodistrianskej univerzitě v Aténách a na univerzitě Mimar Sinan v Istanbulu, a magisterského titulu v oboru mezinárodních vztahů a turečtiny na Institut National des Langues et Civilisation Orientales-Langues O' v Paříži. Předtím pracovala pro Migreurop, Řecku radu pro uprchlíky a Amnesty International.

Kristele Auer
Kristele Auer email Kristele »

Studentská poradkyně (angličtina a španělština)

Kristeleradí našim anglicky a španělsky mluvícím studentům. Narodila se v USA, vyrůstala v Salvadoru, studovala v Holandsku, pracovala ve Francii a na Bali, a nyní žije v Berlíně. Kromě angličtiny a španělštiny mluví také francouzsky a učí se německy.

Je držitelem bakalářského titulu v oboru podniková ekonomika v cestovním ruchu na Univerzitě Saxion v Nizozemsku. Před vstupem do společnosti Language International pracovala na Bali ve společnosti Destination Management Company.

Maria Luisa Malheiros
Maria Luisa Malheiros email Malu »

Studentská poradkyně (portugalština, španělština a angličtina)

Malu radí našim portugalsky, španělsky a anglicky mluvícím studentům. Vyrůstala v Belo Horizonte v Brazílii a žila iv Kanadě a Spojeném království. Momentálně žije v Berlíně.

Anglicky se naučila hraním videoher jako dítě a během světového poháru a olympijských her v Brazílii pracovala jako učitelka angličtiny.

Před vstupem do společnosti Language International pracovala na lokalizaci videoher a zveřejňovala hry pro brazilských uživatele.

Matthew Niebes
Matthew Niebes email Matthew »

Studentský poradce (angličtina)

Matthew radí našim anglicky mluvícím studentům ze Spojených států, Kanady, Velké Británie, Irska, Austrálie a Nového Zélandu. Vyrůstal v Peachtree City, státě Georgia, ve Spojených státech a ukončil magisterský titul v Německu.

Má magisterský titul z amerikanistiky na Universität Heidelberg a bakalářský titul z historie a anglického jazyka (s vedlejším zaměřením na německý jazyk) z Emory University v Atlantě.

Michele Bianchini
Michele Bianchini email Michele »

Školitel a senior studentský poradce (italština, francouzština, dánština, angličtina)

Michele školí náš tým studentských poradců. Řadí také našim italský, francouzský a dánský mluvícím studentům. Vyrůstal na Sardinii, studoval v Dijonu, chodil na univerzitu v Pise, pracoval v Kodani a na Maltě, a nyní žije v Berlíně. Kromě italštiny mluví francouzsky a dánský.

Je držitelem magisterského titulu z evropských literárních kultur na Univerzitě v Boloni, Univerzitě v Soluni a na Univerzitě Haute Alsace. Je držitelem bakalářského titulu z evropské literatury a moderních jazyků na Univerzitě v Pise.

Milda Mal
Milda Malcyte email Milda »

Studentská poradkyně (francouzština, italština, litevština, angličtina)

Milda radí našim francouzsky, italsky, litevsky a anglicky mluvícím studentům. Vyrůstala ve Vilniusu v Litvě, žila a studovala v Bruselu a v Itálii.

Na Vilniuské univerzitě studovala chvíli filozofii, pak získala bakalářský titul z režie a audiovizuálního umění na Lietuvos Muzikos ir Teatro akademija ve Vilniusu. Studovala režii na Centro Sperimentale di Cinematografia v Římě v Itálii. Před vstupem do společnosti Language International pracovala na filmových souborech jako režisérka, AD, asistentka výroby a video editorka. Ve svém volném čase režíruje a produkuje dokumentární a hrané filmy, jakož i hudební videa a další propagační obsah pro firmy a soukromé klienty.

Nicole Arevalo
Nicole Arevalo email Nicole »

Studentská poradkyně (španělština, němčina, angličtina)

Nicole radí našim španělsky, německy a anglicky mluvícím studentům. Vyrůstala v Chile, ale roky studovala a žila v Německu.

Je profesionální překladatelkou a tlumočnicí, vzdělání získala na Universidad de Concepción v Chile. Získala také stipendium ISAP-DAAD na akademickou výměnu v německém Lipsku. V současnosti studuje magisterský program v oboru lingvistiky cizojazyčné na univerzitě v Postupimi. Před nástupem do společnosti Language International pracovala 6 let v Kanceláři pro mezinárodní vztahy na své univerzitě. Pracovala také v oblasti prodeje ve společnosti Alcorp S. A., která se zabývá nemovitostmi v Chile.

Omar Barahona
Omar Barahona email Omar »

Studentský poradce (angličtina a španělština)

Omar radí našim španělský mluvícím studentům z Latinské Ameriky a Španělska. Vyrůstal ve Španělsku, studoval v Holandsku, pracoval ve Spojených státech a nyní žije v Berlíně. Kromě angličtiny a španělštiny mluví také francouzsky a učí se německy.

Je držitelem bakalářského titulu v oboru klasika na Univerzitě v Salamance, magisterského studia komparativní indoevropské lingvistiky na Leiden univerzitě a magisterského titulu v oboru španělské literatury a lingvistiky na Univerzitě v Západní Virginii. Před nástupem do společnosti Language International působil jako učitel španělského jazyka na Univerzitě v Západní Virginii.

Selin Oezen
Selin Oezen email Selin »

Studentská poradkyně (angličtina, němčina a turečtina)

Selin radí našim anglicky, německy a turecky mluvícím studentům. Vyrůstala v Německu, ale žila a studovala ve Velké Británii a Austrálii. Selin je držitelkou bakalářského titulu v oboru hudby na University of Chichester a magisterského titulu v oboru sólové vystoupení na Guildhall School of Music & Drama v Londýně.

Před vstupem do společnosti Language International pracovala jako hudebnice a učitelka. Ve svém volném čase stále vyučuje hru na housle a violu.

Sem Hoogstrate
Sem Hoogstrate email Sem »

Studentský poradce (francouzština, angličtina, nizozemština)

Sem radí našim francouzsky, anglicky a holandsky mluvícím studentům. Narodil se v Utrechtu v Holandsku, ale vyrůstal na jihozápadě Francie. Kromě francouzštiny a holandštiny rozumí a mluví trochu německy.

Je držitelem magisterského titulu (s vyznamenáním) v oboru anglické studia na Limoges University ve Francii a také studoval na Coventry University ve Velké Británii. Dříve, než se přestěhoval do Berlína a nastoupil do Language International, byl učitelem angličtiny ve Francii a měl různá zaměstnání v oblasti kultury, překladu a cestovního ruchu.

Tamara Smith
Tamara Smith email Tamara »

Studentská poradkyně (němčina, angličtina)

Tamara radí našim německy a anglicky mluvícím studentům. Narodila se v Německu, ale vyrůstala ve Velké Británii. Kromě angličtiny a němčiny rozumí a mluví také španělsky, francouzsky a arabsky.

Má titul BA, vystudovala (s vyznamenáním) arabština a antropologii na School of Oriental and African Studies v Londýně. Před odjezdem do Berlína a nástupem do společnosti Language International pracovala s uprchlickou komunitami ve Velké Británii, Peru, okupovaných územích Palestiny a Laosu a je vyškolená v britském azylovém právu. Nyní učí jógu v Berlíně.

Tatiana Dubyanskaya
Tatiana Dubyanskaya email Tatiana »

Studentská poradkyně (ruština, polština, angličtina)

Tatiana radí našim rusky, polsky a anglicky mluvícím studentům. Tatiana se narodila v Moskvě a sama sebe označuje jako cestovatelka mezi kulturami. Vyučovala indické jazyky a literaturu a realizovala výzkum v oblasti moderní indické kultury na Moskevské státní univerzitě v Rusku, Jagellonské univerzitě v Polsku a Jawaharlal Nehru University v Indii.

Je zkušenou překladatelkou a vášnivou učitelkou hindštiny a angličtiny. Ovládá také trochu urdštinu a bengálštinu, publikuje výzkumné práce a příspěvky na blozích v angličtině a ruštině a doufá, že její němčina a polština budou plynulejší.

Yaroslav Akimov
Jaroslav Akimov email Jaroslav »

Studentský poradce (čínština, ruština, němčina, angličtina)

Jaroslav radí našim čínský, rusky a anglicky mluvícím studentům. Vyrůstal v Rusku a plynule mluví čínsky a německy. Ve svém volném čase vyučuje čínštinu pro středně pokročilé a pokročilé studenty.

Je doktorandům z čínské lingvistiky na univerzitě v Trevíru v Německu. Je držitelem magisterského titulu (s vyznamenáním) ve východoasijských studiích na Freie Universität Berlin a bakalářského titulu (s vyznamenáním) v čínské filologií na Moskevské státní univerzitě. V roce 2013 získal stipendium od Katolické akademické výměnné služby (KAAD) a v roce 2010 od Pekingské univerzity.


Náš marketingový tým

Camila Onodera
Camila Onodera

Projektová manažerka

Camila odpovídá za řízení našich interních projektů, obsahu a externích dodavatelů. Je původem z Brazílie, vyrůstala v Sao Paulu a miluje učení se nových jazyků: studovala angličtinu, japonštinu, němčinu a trochu španělštinu a italštinu.

Je držitelkou magisterského titulu v oboru móda a estetika na University of São Paulo a bakalářského titulu v oboru reklama a marketing na Universidade Presbiteriana Mackenzie. Před vstupem do společnosti Language International pracovala jako komunitní manažerka a pracovnice péče o zákazníky ve společnosti Procter & Gamble a jako umělecká ředitelka Editora Abril v Brazílii.

Matthew Niebes
Manažer vztahů se školami

School relationship manager

Matthew řídí vztahy s naší sítí jazykových škol po celém světě. Vyrůstal v Peachtree City, státě Georgia, ve Spojených státech a ukončil magisterský titul v Německu.

Má magisterský titul z amerikanistiky na Universität Heidelberg a bakalářský titul z historie a anglického jazyka (s vedlejším zaměřením na německý jazyk) z Emory University v Atlantě.


Náš finanční a účetní tým

Marcis Bokmanis
Marcis Bokmanis

Finanční manažer

Marcis spravuje závazky a pohledávky společnosti Language International. Vyrůstal v Rize v Lotyšsku a nedávno se přestěhoval do Berlína v Německu. Mluví anglicky, lotyšsky, rusky a také trochu německy.

V roce 2007 ukončil bakalářské studium ekonomie na Lotyšské univerzitě v Rize. Před příchodem do společnosti Language International působil jako analytik reportingu v AS DNB Banka v Rize a účetní v Revertě, společnosti zabývající se správou majetku v Rize. Ve svém volném čase si Marcis užívá běh na dlouhé tratě.

Siri Amanda Rääf
Siri Amanda Rääf

Junior finanční manažerka

Siri vyrůstala ve švédském Stockholmu. Mluví švédsky, anglicky a nedávno se začala učit německy.

Před příchodem do Berlína v roce 2018 žila sedm let v australském Melbourne. V Melbourne studovala bakalářské studium (účetnictví) a při studiu pracovala jako účetní referentka.

Před vstupem do týmu v Language International byla účetní Administrátorka v Audible GmbH. Nyní spravuje spolu s Marcisom účty společnosti Language International.


You?

Want to see your face here?

We're a fast-growing start-up and we're eager to connect with exceptional individuals who might be interested in joining our team.

If you are energized by our mission of changing the way people find and discover life-changing immersion programs, we'd love to hear from you. Drop us a line at [email protected].


Our office

BerlinSchönhauser Allee 6/7, 10119, Berlin, Germany