Oblíbené destinace

Kurzy francouzštiny v Paríži s Language International
naučte se Francouzky
Paríž

14 škol, 180 kurzů jdi

Kurzy francouzštiny v Montrealu s Language International
naučte se Francouzky
Montreal

14 škol, 147 kurzů jdi

Kurzy francouzštiny v Nice s Language International
naučte se Francouzky
Nice

9 škol, 115 kurzů jdi

Francouzky TYPY KURZŮ

Jaký typ kurzu francouzky hledáte?

Obecné

Všeobecné kurzy francouzštiny

Všeobecné kurzy francouzštiny jsou určeny dospělým, kteří chtějí zlepšit své mluvení, čtení, psaní a poslech francouzštiny. Většina kurzů je pro dospělé od 16 let věku výše. K dispozici jsou kurzy v délce trvání 2 - 48 týdnů. Většina kurzů má 30 lekcí týdně.

Junior

Kurzy francouzštiny pro juniory

Kurzy francouzštiny pro juniory jsou ideální pro děti od 4 do 12 let a pro teenagery od 13 do 18, kteří chtějí studovat francouzky během léta. 4 - 8 týdenní kurzy k dispozici o prázdninách (od júna do augusta).

Příprava na zkoušky

Přípravné kurzy ke zkouškám francouzštiny

Přípravné kurzy na zkoušky z francouzštiny jsou určeny studentům, kteří se chtějí připravit na zkoušky znalosti francouzštiny, aby tak zlepšili své možnosti uplatnění na trhu práce nebo byli přijati ke studiu na univerzitě.

Obchodní

Kurzy obchodní francouzštiny

Individuální kurzy obchodní francouzštiny jsou určeny manažerům a profesionálům, kteří se chtějí naučit francouzky co nejrychleji při lekcích šitých na míru a se soukromým učitelem francouzštiny.

Pro učitele

Kurzy pro učitele francouzštiny

Kurzy francouzštiny pro učitele jsou určeny učitelům, kteří mají zájem o výuku francouzštiny v zahraničí. Na celém světě je v téměř všech zemích obrovská poptávka a mnoho pracovních příležitostí pro kvalifikované učitele francouzštiny.

Profesionální

Profesní kurzy francouzštiny

Profesní kurzy francouzštiny jsou určeny odborníkům, kteří se chtějí učit francouzky pro určitou oblast, jako je např. podnikání, medicína, právo, letecký průmysl nebo hotelnictví.

Studium a práce

Programy studia francouzštiny work and study

Programy Work-Study jsou určeny dospělým, kteří se chtějí naučit francouzky a zároveň získat odborné pracovní zkušenosti.

Speciální

Specializované kurzy francouzštiny

Specializované kurzy francouzštiny jsou určeny těm, kteří se chtějí učit francouzky a účastnit se aktivit, jako je sport, umění, gastronomie a další.