5 nejlepších jazykových škol v Southamptonu v roce 2020 (od 3,149 Kč)

Nedávno hodnocené jazykové školy v Southamptonu

Lewis School of English

Nemůžu přijít s něčím, co mi nelíbí; Opravdu jsem si užil všechny části Lewis školy, plus všechny aspekty týkající se ubytování, zejména bydlení a hostitelské rodiny.Učitelé jsou přátelští a budete cítit pohodlně v prostředí školy.Obrátil se teď k... more

Lewis School of English

Za dva týdny každý pracovní den, jsem navštěvoval školu LEWIS. Měl jsem 2 kurzy na den, stálo to za 3 hodiny, ale nestačí. Příště si bude 3 kurzy denně nejméně. Ve třídě nebyli jsme hodně, asi deset. Učitelé jsou dynamické a nice. Během jednoho... more


Anglicky TYPY KURZŮ

Jaký typ kurzu anglicky hledáte?

Obecné

Všeobecné kurzy angličtiny

Všeobecné kurzy angličtiny jsou určeny dospělým, kteří chtějí zlepšit své mluvení, čtení, psaní a poslech angličtiny. Většina kurzů je pro dospělé od 16 let věku výše. K dispozici jsou kurzy v délce trvání 2 - 48 týdnů. Většina kurzů má 30 lekcí týdně.

Junior

Kurzy angličtiny pro juniory

Kurzy angličtiny pro juniory jsou ideální pro děti od 4 do 12 let a pro teenagery od 13 do 18, kteří chtějí studovat anglicky během léta. 4 - 8 týdenní kurzy k dispozici o prázdninách (od júna do augusta).

Příprava na zkoušky

Přípravné kurzy ke zkouškám angličtiny

Přípravné kurzy na zkoušky z angličtiny jsou určeny studentům, kteří se chtějí připravit na zkoušky znalosti angličtiny, aby tak zlepšili své možnosti uplatnění na trhu práce nebo byli přijati ke studiu na univerzitě.

Profesionální

Profesní kurzy angličtiny

Profesní kurzy angličtiny jsou určeny odborníkům, kteří se chtějí učit anglicky pro určitou oblast, jako je např. podnikání, medicína, právo, letecký průmysl nebo hotelnictví.

Studium a práce

Programy studia angličtiny work and study

Programy Work-Study jsou určeny dospělým, kteří se chtějí naučit anglicky a zároveň získat odborné pracovní zkušenosti.

Speciální

Specializované kurzy angličtiny

Specializované kurzy angličtiny jsou určeny těm, kteří se chtějí učit anglicky a účastnit se aktivit, jako je sport, umění, gastronomie a další.