2 nejlepší jazykové školy v Norwichi v roce 2019 (od 9,249 Kč)

Nedávno hodnocené jazykové školy v Norwichi

Norwich Study Centre, Flying Classrooms School of English

Všichni učitelé byli profesionální a užitečné, tak byl personál školy. Všichni byli velice milý a přátelský.Aktivity byly velmi zajímavé a uchvacující. Prostory školy byly fajn. Vyučování bylo poutavé, zajímavé a podnětné. Všichni učitelé nám dal... more

Norwich Study Centre, Flying Classrooms School of English

Moji učitelé byli opravdu příslušné a třídy byly zahrnující, ale mě nebavilo učení náhrady někdy. Umístění školy je opravdu dobrá, protože je střední a ne příliš daleko od vlakového nádraží. Kalendář aktivit byl jasný a podrobný. Sekretářka školy... more


Anglicky TYPY KURZŮ

Jaký typ kurzu anglicky hledáte?

Obecné

Všeobecné kurzy angličtiny

Všeobecné kurzy angličtiny jsou určeny dospělým, kteří chtějí zlepšit své mluvení, čtení, psaní a poslech angličtiny. Většina kurzů je pro dospělé od 16 let věku výše. K dispozici jsou kurzy v délce trvání 2 - 48 týdnů. Většina kurzů má 30 lekcí týdně.

Junior

Kurzy angličtiny pro juniory

Kurzy angličtiny pro juniory jsou ideální pro děti od 4 do 12 let a pro teenagery od 13 do 18, kteří chtějí studovat anglicky během léta. 4 - 8 týdenní kurzy k dispozici o prázdninách (od júna do augusta).

Příprava na zkoušky

Přípravné kurzy ke zkouškám angličtiny

Přípravné kurzy na zkoušky z angličtiny jsou určeny studentům, kteří se chtějí připravit na zkoušky znalosti angličtiny, aby tak zlepšili své možnosti uplatnění na trhu práce nebo byli přijati ke studiu na univerzitě.

Pro učitele

Kurzy pro učitele angličtiny

Kurzy angličtiny pro učitele jsou určeny učitelům, kteří mají zájem o výuku angličtiny v zahraničí. Na celém světě je v téměř všech zemích obrovská poptávka a mnoho pracovních příležitostí pro kvalifikované učitele angličtiny.

Profesionální

Profesní kurzy angličtiny

Profesní kurzy angličtiny jsou určeny odborníkům, kteří se chtějí učit anglicky pro určitou oblast, jako je např. podnikání, medicína, právo, letecký průmysl nebo hotelnictví.