Oblíbené destinace na Ukrajine

Kyjev
naučte se Rusky
Kyjev

3 školy, 27 kurzů jdi

Odesa
naučte se Rusky
Odesa

1 škola, 1 kurz jdi

Kyjev
Odesa

Rusky TYPY KURZŮ

Jaký typ kurzu rusky hledáte?

Obecné

Všeobecné kurzy ruštiny

Všeobecné kurzy ruštiny jsou určeny dospělým, kteří chtějí zlepšit své mluvení, čtení, psaní a poslech ruštiny. Většina kurzů je pro dospělé od 16 let věku výše. K dispozici jsou kurzy v délce trvání 2 - 48 týdnů. Většina kurzů má 30 lekcí týdně.

Příprava na zkoušky

Přípravné kurzy ke zkouškám ruštiny

Přípravné kurzy na zkoušky z ruštiny jsou určeny studentům, kteří se chtějí připravit na zkoušky znalosti ruštiny, aby tak zlepšili své možnosti uplatnění na trhu práce nebo byli přijati ke studiu na univerzitě.

Obchodní

Kurzy obchodní ruštiny

Individuální kurzy obchodní ruštiny jsou určeny manažerům a profesionálům, kteří se chtějí naučit rusky co nejrychleji při lekcích šitých na míru a se soukromým učitelem ruštiny.


Otázky a odpovědi

Máte dotaz? Získejte odpovědi od personálu a předchozích studentů zařízení Language International.

Zobrazit překlad

"Can you confirm that your courses in Kiev are running normally despite the political unrest? Can you offer any more intense courses than 20 lessons a week?"

Ammon Cheskin, student z UK
Of course we are working in a normal mode as it is safe and sound in Kiev. Please note that politically unstable situation now in Crimea which is in about 1 000 km from Kiev - another part of Ukraine, which as you understand is quite far. First moment to intensify his program is to offer him also classes on weekends and second he may order 5 or 6 lessons (45 min each) per day.
Bylo to užitečné? Ano
Zobrazit překlad

"Do you know if a Swiss citizen needs a visa for this course?"

Camille Krafft, student z Švýcarsko
Swiss citizens do not need any visa for the period of 90 days staying in Ukraine.
Bylo to užitečné? Ano