Oblíbené destinace

Kurzy ruštiny v Petrohradě s Language International
naučte se Rusky
Petrohrad

9 škol, 140 kurzů jdi

Kurzy ruštiny v Kyjevě s Language International
naučte se Rusky
Kyjev

4 školy, 34 kurzů jdi

Kurzy ruštiny v Moskvě s Language International
naučte se Rusky
Moskva

6 škol, 26 kurzů jdi

Rusky TYPY KURZŮ

Jaký typ kurzu rusky hledáte?

Obecné

Všeobecné kurzy ruštiny

Všeobecné kurzy ruštiny jsou určeny dospělým, kteří chtějí zlepšit své mluvení, čtení, psaní a poslech ruštiny. Většina kurzů je pro dospělé od 16 let věku výše. K dispozici jsou kurzy v délce trvání 2 - 48 týdnů. Většina kurzů má 30 lekcí týdně.

Příprava na zkoušky

Přípravné kurzy ke zkouškám ruštiny

Přípravné kurzy na zkoušky z ruštiny jsou určeny studentům, kteří se chtějí připravit na zkoušky znalosti ruštiny, aby tak zlepšili své možnosti uplatnění na trhu práce nebo byli přijati ke studiu na univerzitě.

Obchodní

Kurzy obchodní ruštiny

Individuální kurzy obchodní ruštiny jsou určeny manažerům a profesionálům, kteří se chtějí naučit rusky co nejrychleji při lekcích šitých na míru a se soukromým učitelem ruštiny.

Pro učitele

Kurzy pro učitele ruštiny

Kurzy ruštiny pro učitele jsou určeny učitelům, kteří mají zájem o výuku ruštiny v zahraničí. Na celém světě je v téměř všech zemích obrovská poptávka a mnoho pracovních příležitostí pro kvalifikované učitele ruštiny.

Profesionální

Profesní kurzy ruštiny

Profesní kurzy ruštiny jsou určeny odborníkům, kteří se chtějí učit rusky pro určitou oblast, jako je např. podnikání, medicína, právo, letecký průmysl nebo hotelnictví.

Speciální

Specializované kurzy ruštiny

Specializované kurzy ruštiny jsou určeny těm, kteří se chtějí učit rusky a účastnit se aktivit, jako je sport, umění, gastronomie a další.