Oblíbené destinace

Kurzy řečtiny v Aténách s Language International
naučte se Řecky
Atény

3 školy, 23 kurzů jdi

Kurzy řečtiny v Chania s Language International
naučte se Řecky
Chania

3 školy, 19 kurzů jdi

Kurzy řečtiny v Soluni s Language International
naučte se Řecky
Soluň

4 školy, 17 kurzů jdi

Řecky TYPY KURZŮ

Jaký typ kurzu řecky hledáte?

Obecné

Všeobecné kurzy řečtiny

Všeobecné kurzy řečtiny jsou určeny dospělým, kteří chtějí zlepšit své mluvení, čtení, psaní a poslech řečtiny. Většina kurzů je pro dospělé od 16 let věku výše. K dispozici jsou kurzy v délce trvání 2 - 48 týdnů. Většina kurzů má 30 lekcí týdně.

Junior

Kurzy řečtiny pro juniory

Kurzy řečtiny pro juniory jsou ideální pro děti od 4 do 12 let a pro teenagery od 13 do 18, kteří chtějí studovat řecky během léta. 4 - 8 týdenní kurzy k dispozici o prázdninách (od júna do augusta).

Příprava na zkoušky

Přípravné kurzy ke zkouškám řečtiny

Přípravné kurzy na zkoušky z řečtiny jsou určeny studentům, kteří se chtějí připravit na zkoušky znalosti řečtiny, aby tak zlepšili své možnosti uplatnění na trhu práce nebo byli přijati ke studiu na univerzitě.

Obchodní

Kurzy obchodní řečtiny

Individuální kurzy obchodní řečtiny jsou určeny manažerům a profesionálům, kteří se chtějí naučit řecky co nejrychleji při lekcích šitých na míru a se soukromým učitelem řečtiny.

Profesionální

Profesní kurzy řečtiny

Profesní kurzy řečtiny jsou určeny odborníkům, kteří se chtějí učit řecky pro určitou oblast, jako je např. podnikání, medicína, právo, letecký průmysl nebo hotelnictví.

Speciální

Specializované kurzy řečtiny

Specializované kurzy řečtiny jsou určeny těm, kteří se chtějí učit řecky a účastnit se aktivit, jako je sport, umění, gastronomie a další.