12 nejlepších jazykových škol v Cusco v roce 2019 (od 1,110 Kč)

Nedávno hodnocené jazykové školy v Cusco

Wiracocha Spanish School

Je to skvělé, protože učitelé jsou velmi přátelští a cvičíte hodně, máte šanci mluvit velmi často. Kromě gramatiky věci jste také poznat město Cusco během procházky a hodně naučit o peruánské historie a kultury. Také zařízení jsou ve velmi dobrém... more

Wiracocha Spanish School

Za prvé mohu říci, že jsem udělal dobrý rozhodnutí jít a studovat na Wiracocha letos opět. Kurz, který jsem si vzal se ukázalo být velmi flexibilní. Měl studovat španělštinu na Wiracocha před. Tak to byl můj druhý čas. Letos jsem měl zvláštní účel,... more


Španělsky TYPY KURZŮ

Jaký typ kurzu španělsky hledáte?

Obecné

Všeobecné kurzy španělštiny

Všeobecné kurzy španělštiny jsou určeny dospělým, kteří chtějí zlepšit své mluvení, čtení, psaní a poslech španělštiny. Většina kurzů je pro dospělé od 16 let věku výše. K dispozici jsou kurzy v délce trvání 2 - 48 týdnů. Většina kurzů má 30 lekcí týdně.

Junior

Kurzy španělštiny pro juniory

Kurzy španělštiny pro juniory jsou ideální pro děti od 4 do 12 let a pro teenagery od 13 do 18, kteří chtějí studovat španělsky během léta. 4 - 8 týdenní kurzy k dispozici o prázdninách (od júna do augusta).

Příprava na zkoušky

Přípravné kurzy ke zkouškám španělštiny

Přípravné kurzy na zkoušky z španělštiny jsou určeny studentům, kteří se chtějí připravit na zkoušky znalosti španělštiny, aby tak zlepšili své možnosti uplatnění na trhu práce nebo byli přijati ke studiu na univerzitě.

Obchodní

Kurzy obchodní španělštiny

Individuální kurzy obchodní španělštiny jsou určeny manažerům a profesionálům, kteří se chtějí naučit španělsky co nejrychleji při lekcích šitých na míru a se soukromým učitelem španělštiny.

Profesionální

Profesní kurzy španělštiny

Profesní kurzy španělštiny jsou určeny odborníkům, kteří se chtějí učit španělsky pro určitou oblast, jako je např. podnikání, medicína, právo, letecký průmysl nebo hotelnictví.

Studium a práce

Programy studia španělštiny work and study

Programy Work-Study jsou určeny dospělým, kteří se chtějí naučit španělsky a zároveň získat odborné pracovní zkušenosti.

Speciální

Specializované kurzy španělštiny

Specializované kurzy španělštiny jsou určeny těm, kteří se chtějí učit španělsky a účastnit se aktivit, jako je sport, umění, gastronomie a další.