Oblíbené destinace

Kurzy portugalštiny !in Lisbon s Language International
naučte se Portugalsky
Lisbon

6 škol, 68 kurzů jdi

Kurzy portugalštiny v Rio de Janeiru s Language International
naučte se Portugalsky
Rio de Janeiro

6 škol, 48 kurzů jdi

Kurzy portugalštiny v Portu s Language International
naučte se Portugalsky
Porto

2 školy, 16 kurzů jdi

Portugalsky TYPY KURZŮ

Jaký typ kurzu portugalsky hledáte?

Obecné

Všeobecné kurzy portugalštiny

Všeobecné kurzy portugalštiny jsou určeny dospělým, kteří chtějí zlepšit své mluvení, čtení, psaní a poslech portugalštiny. Většina kurzů je pro dospělé od 16 let věku výše. K dispozici jsou kurzy v délce trvání 2 - 48 týdnů. Většina kurzů má 30 lekcí týdně.

Příprava na zkoušky

Přípravné kurzy ke zkouškám portugalštiny

Přípravné kurzy na zkoušky z portugalštiny jsou určeny studentům, kteří se chtějí připravit na zkoušky znalosti portugalštiny, aby tak zlepšili své možnosti uplatnění na trhu práce nebo byli přijati ke studiu na univerzitě.

Obchodní

Kurzy obchodní portugalštiny

Individuální kurzy obchodní portugalštiny jsou určeny manažerům a profesionálům, kteří se chtějí naučit portugalsky co nejrychleji při lekcích šitých na míru a se soukromým učitelem portugalštiny.

Pro učitele

Kurzy pro učitele portugalštiny

Kurzy portugalštiny pro učitele jsou určeny učitelům, kteří mají zájem o výuku portugalštiny v zahraničí. Na celém světě je v téměř všech zemích obrovská poptávka a mnoho pracovních příležitostí pro kvalifikované učitele portugalštiny.

Profesionální

Profesní kurzy portugalštiny

Profesní kurzy portugalštiny jsou určeny odborníkům, kteří se chtějí učit portugalsky pro určitou oblast, jako je např. podnikání, medicína, právo, letecký průmysl nebo hotelnictví.

Studium a práce

Programy studia portugalštiny work and study

Programy Work-Study jsou určeny dospělým, kteří se chtějí naučit portugalsky a zároveň získat odborné pracovní zkušenosti.

Speciální

Specializované kurzy portugalštiny

Specializované kurzy portugalštiny jsou určeny těm, kteří se chtějí učit portugalsky a účastnit se aktivit, jako je sport, umění, gastronomie a další.