19 nejlepších jazykových škol v Berlíně v roce 2019 (od 1,778 Kč)

Nedávno hodnocené jazykové školy v Berlíně

inlingua Berlin

Učitelé jsou velmi spolehlivé, zájem lidí a povzbuzující pro učitele jazyků. Kurz je ponořením a zahrnuje práce, domácí práce a on-line vzdělávací činnosti. Našel jsem své členy skupiny motivovaných a stejně všichni jsme se účastnily práce... more

inlingua Berlin

Personál hotelu inlingua Berlína byly mimořádně vstřícný, profesionální, přátelský, příslušný a užitečné. Škola je ve skvělé lokalitě v blízkosti centra Berlína a je snadno dostupný veřejnou dopravou.Třídy jsou malé (3-7 osob). Učitelé opravdu vědí,... more


Německy TYPY KURZŮ

Jaký typ kurzu německy hledáte?

Obecné

Všeobecné kurzy němčiny

Všeobecné kurzy němčiny jsou určeny dospělým, kteří chtějí zlepšit své mluvení, čtení, psaní a poslech němčiny. Většina kurzů je pro dospělé od 16 let věku výše. K dispozici jsou kurzy v délce trvání 2 - 48 týdnů. Většina kurzů má 30 lekcí týdně.

Junior

Kurzy němčiny pro juniory

Kurzy němčiny pro juniory jsou ideální pro děti od 4 do 12 let a pro teenagery od 13 do 18, kteří chtějí studovat německy během léta. 4 - 8 týdenní kurzy k dispozici o prázdninách (od júna do augusta).

Příprava na zkoušky

Přípravné kurzy ke zkouškám němčiny

Přípravné kurzy na zkoušky z němčiny jsou určeny studentům, kteří se chtějí připravit na zkoušky znalosti němčiny, aby tak zlepšili své možnosti uplatnění na trhu práce nebo byli přijati ke studiu na univerzitě.

Obchodní

Kurzy obchodní němčiny

Individuální kurzy obchodní němčiny jsou určeny manažerům a profesionálům, kteří se chtějí naučit německy co nejrychleji při lekcích šitých na míru a se soukromým učitelem němčiny.

Pro učitele

Kurzy pro učitele němčiny

Kurzy němčiny pro učitele jsou určeny učitelům, kteří mají zájem o výuku němčiny v zahraničí. Na celém světě je v téměř všech zemích obrovská poptávka a mnoho pracovních příležitostí pro kvalifikované učitele němčiny.

Profesionální

Profesní kurzy němčiny

Profesní kurzy němčiny jsou určeny odborníkům, kteří se chtějí učit německy pro určitou oblast, jako je např. podnikání, medicína, právo, letecký průmysl nebo hotelnictví.

Studium a práce

Programy studia němčiny work and study

Programy Work-Study jsou určeny dospělým, kteří se chtějí naučit německy a zároveň získat odborné pracovní zkušenosti.

Speciální

Specializované kurzy němčiny

Specializované kurzy němčiny jsou určeny těm, kteří se chtějí učit německy a účastnit se aktivit, jako je sport, umění, gastronomie a další.