Oblíbené destinace

Hongkong
naučte se Korejsky
Hongkong

2 školy, 13 kurzů jdi

Soul
naučte se Korejsky
Soul

4 školy, 12 kurzů jdi

Atlanta
naučte se Korejsky
Atlanta

1 škola, 5 kurzů jdi

Korejsky TYPY KURZŮ

Jaký typ kurzu korejsky hledáte?

Obecné

Všeobecné kurzy korejštiny

Všeobecné kurzy korejštiny jsou určeny dospělým, kteří chtějí zlepšit své mluvení, čtení, psaní a poslech korejštiny. Většina kurzů je pro dospělé od 16 let věku výše. K dispozici jsou kurzy v délce trvání 2 - 48 týdnů. Většina kurzů má 30 lekcí týdně.

Junior

Kurzy korejštiny pro juniory

Kurzy korejštiny pro juniory jsou ideální pro děti od 4 do 12 let a pro teenagery od 13 do 18, kteří chtějí studovat korejsky během léta. 4 - 8 týdenní kurzy k dispozici o prázdninách (od júna do augusta).

Příprava na zkoušky

Přípravné kurzy ke zkouškám korejštiny

Přípravné kurzy na zkoušky z korejštiny jsou určeny studentům, kteří se chtějí připravit na zkoušky znalosti korejštiny, aby tak zlepšili své možnosti uplatnění na trhu práce nebo byli přijati ke studiu na univerzitě.

Obchodní

Kurzy obchodní korejštiny

Individuální kurzy obchodní korejštiny jsou určeny manažerům a profesionálům, kteří se chtějí naučit korejsky co nejrychleji při lekcích šitých na míru a se soukromým učitelem korejštiny.

Profesionální

Profesní kurzy korejštiny

Profesní kurzy korejštiny jsou určeny odborníkům, kteří se chtějí učit korejsky pro určitou oblast, jako je např. podnikání, medicína, právo, letecký průmysl nebo hotelnictví.

Studium a práce

Programy studia korejštiny work and study

Programy Work-Study jsou určeny dospělým, kteří se chtějí naučit korejsky a zároveň získat odborné pracovní zkušenosti.