Jazykové školy v Lyonu

Nedávno hodnocené jazykové školy v Lyonu

LeoLingua

Líbilo se mi atmosféra, byl velmi přátelský.Líbilo se mi můj učitel moc, to byl nejdůležitější součástí kurzu. Byla to velice trpělivý s vynikající komunikační dovednosti a o různých obtíží mluvčí různých jazyků účastní. Byla dobrá v podněcování... more

LeoLingua

Strávil jsem čtyři týdny v Lyonu a tam jsem byl velmi šťastný. Lyon je velmi přátelské a klidné město, s snadné MHD a mnoho turistických atrakcí.O škole říkám prostě skvělé!!! Škola se nachází v centru města, jen pár metrů od náměstí Place... more


Francouzky TYPY KURZŮ

Jaký typ kurzu francouzky hledáte?

Obecné

Všeobecné kurzy francouzštiny

Všeobecné kurzy francouzštiny jsou určeny dospělým, kteří chtějí zlepšit své mluvení, čtení, psaní a poslech francouzštiny. Většina kurzů je pro dospělé od 16 let věku výše. K dispozici jsou kurzy v délce trvání 2 - 48 týdnů. Většina kurzů má 30 lekcí týdně.

Příprava na zkoušky

Přípravné kurzy ke zkouškám francouzštiny

Přípravné kurzy na zkoušky z francouzštiny jsou určeny studentům, kteří se chtějí připravit na zkoušky znalosti francouzštiny, aby tak zlepšili své možnosti uplatnění na trhu práce nebo byli přijati ke studiu na univerzitě.

Profesionální

Profesní kurzy francouzštiny

Profesní kurzy francouzštiny jsou určeny odborníkům, kteří se chtějí učit francouzky pro určitou oblast, jako je např. podnikání, medicína, právo, letecký průmysl nebo hotelnictví.

Studium a práce

Programy studia francouzštiny work and study

Programy Work-Study jsou určeny dospělým, kteří se chtějí naučit francouzky a zároveň získat odborné pracovní zkušenosti.

Speciální

Specializované kurzy francouzštiny

Specializované kurzy francouzštiny jsou určeny těm, kteří se chtějí učit francouzky a účastnit se aktivit, jako je sport, umění, gastronomie a další.