5 nejlepších jazykových škol v Biarritz v roce 2019 (od 8,739 Kč)

Nedávno hodnocené jazykové školy v Biarritz

Sud-Ouest French Institute 64

Studoval jsem intenzivní kurz francouzského jazyka na SOFI 64 6 týdnů s mým učitelem Steph. To byla skvělá směs všech prvků učení od základů nahoru a přes to je intenzivní, bylo vždy zábavné a informativní a od každý den, chtějí se dozvědět více a... more

Sud-Ouest French Institute 64

Zapsal jsem se SOFI64 s úmyslem konečně dostává pochopení na francouzském jazyce, po mnoha neúspěšných pokusů snaží naučit v anglicky mluvící zemi a s vlastní učební metody. Nemají schopnost pojmenovat dny v týdnu nebo počet posledních 10, byl jsem... more


Francouzky TYPY KURZŮ

Jaký typ kurzu francouzky hledáte?

Obecné

Všeobecné kurzy francouzštiny

Všeobecné kurzy francouzštiny jsou určeny dospělým, kteří chtějí zlepšit své mluvení, čtení, psaní a poslech francouzštiny. Většina kurzů je pro dospělé od 16 let věku výše. K dispozici jsou kurzy v délce trvání 2 - 48 týdnů. Většina kurzů má 30 lekcí týdně.

Junior

Kurzy francouzštiny pro juniory

Kurzy francouzštiny pro juniory jsou ideální pro děti od 4 do 12 let a pro teenagery od 13 do 18, kteří chtějí studovat francouzky během léta. 4 - 8 týdenní kurzy k dispozici o prázdninách (od júna do augusta).

Příprava na zkoušky

Přípravné kurzy ke zkouškám francouzštiny

Přípravné kurzy na zkoušky z francouzštiny jsou určeny studentům, kteří se chtějí připravit na zkoušky znalosti francouzštiny, aby tak zlepšili své možnosti uplatnění na trhu práce nebo byli přijati ke studiu na univerzitě.