4 nejlepší jazykové školy v Dubaji v roce 2019 (od 10,003 Kč)

Nedávno hodnocené jazykové školy v Dubaji

Excellence Training Centre

Obrátil jsem se na školicí centrum Excellence, abych se naučil nejvyhledávanější jazyk španělsky. Jak jsem se učil jazyk rodilými mluvčími, byl to zcela nový zážitek. Poznáme více než jen téma, ale o kultuře a tradicích jejich zemí. Paní Priya, můj... more


Aransky TYPY KURZŮ

Jaký typ kurzu aransky hledáte?

Obecné

Všeobecné kurzy arabštiny

Všeobecné kurzy arabštiny jsou určeny dospělým, kteří chtějí zlepšit své mluvení, čtení, psaní a poslech arabštiny. Většina kurzů je pro dospělé od 16 let věku výše. K dispozici jsou kurzy v délce trvání 2 - 48 týdnů. Většina kurzů má 30 lekcí týdně.

Příprava na zkoušky

Přípravné kurzy ke zkouškám arabštiny

Přípravné kurzy na zkoušky z arabštiny jsou určeny studentům, kteří se chtějí připravit na zkoušky znalosti arabštiny, aby tak zlepšili své možnosti uplatnění na trhu práce nebo byli přijati ke studiu na univerzitě.

Profesionální

Profesní kurzy arabštiny

Profesní kurzy arabštiny jsou určeny odborníkům, kteří se chtějí učit aransky pro určitou oblast, jako je např. podnikání, medicína, právo, letecký průmysl nebo hotelnictví.

Speciální

Specializované kurzy arabštiny

Specializované kurzy arabštiny jsou určeny těm, kteří se chtějí učit aransky a účastnit se aktivit, jako je sport, umění, gastronomie a další.