3 nejlepší jazykové školy ve Washingtonu DC v roce 2020 (od 5,740 Kč)

Nedávno hodnocené jazykové školy ve Washingtonu DC

Kaplan International: Washington DC

Měl jsem možnost udělat třítýdenní kurz angličtiny. Měl jsem příležitost poznat lidi z různých zemí a různá pozadí. Jsem se naučil mluvit hlasitě a zkušenosti hovoří na místě. more

Kaplan International: Washington DC

Rád školy a ochotný personál a líbila výuka angličtiny na Kaplan. Myslím, že možnost pronájmu kniha je dobrý nápad a dělá školní práce snadná. Učitelé a ostatní zaměstnanci byli vždy velmi užitečné a chtěl, aby můj pobyt byl úspěšný.Byl jsem poněkud... more


Anglicky TYPY KURZŮ

Jaký typ kurzu anglicky hledáte?

Obecné

Všeobecné kurzy angličtiny

Všeobecné kurzy angličtiny jsou určeny dospělým, kteří chtějí zlepšit své mluvení, čtení, psaní a poslech angličtiny. Většina kurzů je pro dospělé od 16 let věku výše. K dispozici jsou kurzy v délce trvání 2 - 48 týdnů. Většina kurzů má 30 lekcí týdně.

Příprava na zkoušky

Přípravné kurzy ke zkouškám angličtiny

Přípravné kurzy na zkoušky z angličtiny jsou určeny studentům, kteří se chtějí připravit na zkoušky znalosti angličtiny, aby tak zlepšili své možnosti uplatnění na trhu práce nebo byli přijati ke studiu na univerzitě.

Obchodní

Kurzy obchodní angličtiny

Individuální kurzy obchodní angličtiny jsou určeny manažerům a profesionálům, kteří se chtějí naučit anglicky co nejrychleji při lekcích šitých na míru a se soukromým učitelem angličtiny.