Jazykové školy v Sydney

Zobrazit všechny jazykové školy v Sydney »

Nedávno hodnocené jazykové školy v Sydney

Navitas English: Sydney Bondi

Cítil jsem plýtvání času n peníze tam, protože všechno bylo pro mě příliš jednoduché n cítil jsem nudný. všechny jsou starší lidé studium. jsem vzal zkoušku umístění, ale na třídu, kterou jsem byl nejvyšší level.but vím, že úroveň, doporučuji lidem... more

Navitas English: Sydney Bondi

Pro mé osobní zkušenosti mohu říci, že ACE Bondi Junction je velmi dobrá škola, kde učitelé chtějí učit anglicky. Jsem se zúčastnil 2 kurzy, jeden byl obecná angličtina a druhé TOIC kurzu. Myslím, že pro mé potřeby pracovních zkušeností druhý byl... more


Anglicky TYPY KURZŮ

Jaký typ kurzu anglicky hledáte?

Obecné

Všeobecné kurzy angličtiny

Všeobecné kurzy angličtiny jsou určeny dospělým, kteří chtějí zlepšit své mluvení, čtení, psaní a poslech angličtiny. Většina kurzů je pro dospělé od 16 let věku výše. K dispozici jsou kurzy v délce trvání 2 - 48 týdnů. Většina kurzů má 30 lekcí týdně.

Příprava na zkoušky

Přípravné kurzy ke zkouškám angličtiny

Přípravné kurzy na zkoušky z angličtiny jsou určeny studentům, kteří se chtějí připravit na zkoušky znalosti angličtiny, aby tak zlepšili své možnosti uplatnění na trhu práce nebo byli přijati ke studiu na univerzitě.

Obchodní

Kurzy obchodní angličtiny

Individuální kurzy obchodní angličtiny jsou určeny manažerům a profesionálům, kteří se chtějí naučit anglicky co nejrychleji při lekcích šitých na míru a se soukromým učitelem angličtiny.

Pro učitele

Kurzy pro učitele angličtiny

Kurzy angličtiny pro učitele jsou určeny učitelům, kteří mají zájem o výuku angličtiny v zahraničí. Na celém světě je v téměř všech zemích obrovská poptávka a mnoho pracovních příležitostí pro kvalifikované učitele angličtiny.

Profesionální

Profesní kurzy angličtiny

Profesní kurzy angličtiny jsou určeny odborníkům, kteří se chtějí učit anglicky pro určitou oblast, jako je např. podnikání, medicína, právo, letecký průmysl nebo hotelnictví.

Speciální

Specializované kurzy angličtiny

Specializované kurzy angličtiny jsou určeny těm, kteří se chtějí učit anglicky a účastnit se aktivit, jako je sport, umění, gastronomie a další.