Jazykové školy v Los Angeles

Zobrazit všechny jazykové školy v Los Angeles »

Nedávno hodnocené jazykové školy v Los Angeles

Embassy English: Los Angeles Long Beach

Měla jsem velmi dobře v anglické velvyslanectví. Učitelé jsou velmi přátelští a personál je těžce pracující. Vždy vám pomáhají, když je potřebujete a odpověď na šťastné tváře. Milovala jsem výlet Las Vegas. Nevzal jsem výlety, protože jsem chtěl... more

Embassy English: Los Angeles Long Beach

Velvyslanectví angličtina je opravdu dobře známé tady v Brazílii a myslím, že je to nejlepší anglická škola pro mě. Mají skvělé učitele, které jsou připraveni podpořit vás kdykoli v. Víte, že můžete spolehnout na nich za nic a oni vám důvěru. Byla... more


Anglicky TYPY KURZŮ

Jaký typ kurzu anglicky hledáte?

Obecné

Všeobecné kurzy angličtiny

Všeobecné kurzy angličtiny jsou určeny dospělým, kteří chtějí zlepšit své mluvení, čtení, psaní a poslech angličtiny. Většina kurzů je pro dospělé od 16 let věku výše. K dispozici jsou kurzy v délce trvání 2 - 48 týdnů. Většina kurzů má 30 lekcí týdně.

Junior

Kurzy angličtiny pro juniory

Kurzy angličtiny pro juniory jsou ideální pro děti od 4 do 12 let a pro teenagery od 13 do 18, kteří chtějí studovat anglicky během léta. 4 - 8 týdenní kurzy k dispozici o prázdninách (od júna do augusta).

Příprava na zkoušky

Přípravné kurzy ke zkouškám angličtiny

Přípravné kurzy na zkoušky z angličtiny jsou určeny studentům, kteří se chtějí připravit na zkoušky znalosti angličtiny, aby tak zlepšili své možnosti uplatnění na trhu práce nebo byli přijati ke studiu na univerzitě.

Obchodní

Kurzy obchodní angličtiny

Individuální kurzy obchodní angličtiny jsou určeny manažerům a profesionálům, kteří se chtějí naučit anglicky co nejrychleji při lekcích šitých na míru a se soukromým učitelem angličtiny.

Profesionální

Profesní kurzy angličtiny

Profesní kurzy angličtiny jsou určeny odborníkům, kteří se chtějí učit anglicky pro určitou oblast, jako je např. podnikání, medicína, právo, letecký průmysl nebo hotelnictví.

Speciální

Specializované kurzy angličtiny

Specializované kurzy angličtiny jsou určeny těm, kteří se chtějí učit anglicky a účastnit se aktivit, jako je sport, umění, gastronomie a další.