9 nejlepších jazykových škol v Edinburghu v roce 2019 (od 2,427 Kč)

Nedávno hodnocené jazykové školy v Edinburghu

Inlingua Edinburgh

Shrnout dvakrát v Inlingua, můžu říct, že všechno bylo úplně pro mě, kromě bydlení a učitelé.Většinou se mi líbilo, malé skupiny a umístění školy. Nicméně jsem měl nějaké problémy vypořádat se s rodinou prvního hostitele. Myslím, že sotva pochopil,... more

Inlingua Edinburgh

Potkal jsem velmi dobrých učitelů v Edinburghu. Během mého týdenního pobytu potkal jsem tři z nich. Každý byl zcela odlišné od sebe navzájem. Měli zajímavé osobnosti, což je to, co jsem našel nejdůležitější. Jsem se naučil hodně a také navštívil... more


Anglicky TYPY KURZŮ

Jaký typ kurzu anglicky hledáte?

Obecné

Všeobecné kurzy angličtiny

Všeobecné kurzy angličtiny jsou určeny dospělým, kteří chtějí zlepšit své mluvení, čtení, psaní a poslech angličtiny. Většina kurzů je pro dospělé od 16 let věku výše. K dispozici jsou kurzy v délce trvání 2 - 48 týdnů. Většina kurzů má 30 lekcí týdně.

Junior

Kurzy angličtiny pro juniory

Kurzy angličtiny pro juniory jsou ideální pro děti od 4 do 12 let a pro teenagery od 13 do 18, kteří chtějí studovat anglicky během léta. 4 - 8 týdenní kurzy k dispozici o prázdninách (od júna do augusta).

Příprava na zkoušky

Přípravné kurzy ke zkouškám angličtiny

Přípravné kurzy na zkoušky z angličtiny jsou určeny studentům, kteří se chtějí připravit na zkoušky znalosti angličtiny, aby tak zlepšili své možnosti uplatnění na trhu práce nebo byli přijati ke studiu na univerzitě.

Obchodní

Kurzy obchodní angličtiny

Individuální kurzy obchodní angličtiny jsou určeny manažerům a profesionálům, kteří se chtějí naučit anglicky co nejrychleji při lekcích šitých na míru a se soukromým učitelem angličtiny.

Profesionální

Profesní kurzy angličtiny

Profesní kurzy angličtiny jsou určeny odborníkům, kteří se chtějí učit anglicky pro určitou oblast, jako je např. podnikání, medicína, právo, letecký průmysl nebo hotelnictví.

Speciální

Specializované kurzy angličtiny

Specializované kurzy angličtiny jsou určeny těm, kteří se chtějí učit anglicky a účastnit se aktivit, jako je sport, umění, gastronomie a další.