Nejlepší jazykové školy v Brně v roce 2019 (od 13,609 Kč)

Nedávno hodnocené jazykové školy v Brně

CA Institute

Být studentem v CA je velký zážitek, můj učitel je perfektní, byla vzorná, citlivé a zdvořilá. Mám pocit, že moje znalost angličtiny je čím dál lepší. Já bych doporučil tuto školu všem, kteří chtějí studovat a bavit se. more

CA Institute

Všechno bylo perfektní. Naprosto. Jsem strávil v CA institut 6 týdnů a naučil jsem se hodně o angličtinu a Česká republika co úžasné země!. Jsem mohl udělat spoustu skvělé víkendové pobyty po celé zemi. Také jsem šel do Rakouska a na Slovensko (se... more


Anglicky TYPY KURZŮ

Jaký typ kurzu anglicky hledáte?

Obecné

Všeobecné kurzy angličtiny

Všeobecné kurzy angličtiny jsou určeny dospělým, kteří chtějí zlepšit své mluvení, čtení, psaní a poslech angličtiny. Většina kurzů je pro dospělé od 16 let věku výše. K dispozici jsou kurzy v délce trvání 2 - 48 týdnů. Většina kurzů má 30 lekcí týdně.

Junior

Kurzy angličtiny pro juniory

Kurzy angličtiny pro juniory jsou ideální pro děti od 4 do 12 let a pro teenagery od 13 do 18, kteří chtějí studovat anglicky během léta. 4 - 8 týdenní kurzy k dispozici o prázdninách (od júna do augusta).

Příprava na zkoušky

Přípravné kurzy ke zkouškám angličtiny

Přípravné kurzy na zkoušky z angličtiny jsou určeny studentům, kteří se chtějí připravit na zkoušky znalosti angličtiny, aby tak zlepšili své možnosti uplatnění na trhu práce nebo byli přijati ke studiu na univerzitě.

Obchodní

Kurzy obchodní angličtiny

Individuální kurzy obchodní angličtiny jsou určeny manažerům a profesionálům, kteří se chtějí naučit anglicky co nejrychleji při lekcích šitých na míru a se soukromým učitelem angličtiny.

Pro učitele

Kurzy pro učitele angličtiny

Kurzy angličtiny pro učitele jsou určeny učitelům, kteří mají zájem o výuku angličtiny v zahraničí. Na celém světě je v téměř všech zemích obrovská poptávka a mnoho pracovních příležitostí pro kvalifikované učitele angličtiny.