2 nejlepší jazykové školy v Boracay v roce 2019 (od 8,767 Kč)

Nedávno hodnocené jazykové školy v Boracay

Paradise English Boracay Language Institute

Učitel je velmi dobrý, nejlepší. pokud se vám líbí kočky vynikající, aby žily v dormy, ale pokud se jim nelíbí lépe ne proto, že je mnoho koček visí kolem všech pokojů. more

Paradise English Boracay Language Institute

1. Ne všichni učitelé ve škole byli rodilí angličtí mluvčí. Více než polovina z nich je místní filipínština. 2. Nativní učitelé angličtiny nebyli profesními učiteli. 3. Osmdesát procent studentů pochází z Asie (S. Korea, Tchaj-wan, Hongkong a... more


Anglicky TYPY KURZŮ

Jaký typ kurzu anglicky hledáte?

Obecné

Všeobecné kurzy angličtiny

Všeobecné kurzy angličtiny jsou určeny dospělým, kteří chtějí zlepšit své mluvení, čtení, psaní a poslech angličtiny. Většina kurzů je pro dospělé od 16 let věku výše. K dispozici jsou kurzy v délce trvání 2 - 48 týdnů. Většina kurzů má 30 lekcí týdně.

Junior

Kurzy angličtiny pro juniory

Kurzy angličtiny pro juniory jsou ideální pro děti od 4 do 12 let a pro teenagery od 13 do 18, kteří chtějí studovat anglicky během léta. 4 - 8 týdenní kurzy k dispozici o prázdninách (od júna do augusta).

Speciální

Specializované kurzy angličtiny

Specializované kurzy angličtiny jsou určeny těm, kteří se chtějí učit anglicky a účastnit se aktivit, jako je sport, umění, gastronomie a další.