2 nejlepší jazykové školy v Bangkoku v roce 2019 (od 5,044 Kč)

Nedávno hodnocené jazykové školy v Bangkoku

International House Bangkok

Potkal jsem mnoho učitelů, jejichž jízdy byli enjoynable, přátelské a snadno pochopitelné. Oni mi pomohli, když jsem měl otázky a jejich vysvětlení bylo vždy dávat smysl. Také bych mohl udělat přátele, kteří jsou z různých zemí a backgraunds, takže... more

International House Bangkok

Místo a bydlení byla hlavním důvodem, proč jsem se rozhodl studovat v Bangkoku. A nebyla jsem zklamaná. Kromě toho jejich výuka byla velice efektivní, kvůli malé třídy a velkých učitelů. Možná aktivity nebyly za zmíňku, ale tak dlouho, jak jste... more


Anglicky TYPY KURZŮ

Jaký typ kurzu anglicky hledáte?

Obecné

Všeobecné kurzy angličtiny

Všeobecné kurzy angličtiny jsou určeny dospělým, kteří chtějí zlepšit své mluvení, čtení, psaní a poslech angličtiny. Většina kurzů je pro dospělé od 16 let věku výše. K dispozici jsou kurzy v délce trvání 2 - 48 týdnů. Většina kurzů má 30 lekcí týdně.

Příprava na zkoušky

Přípravné kurzy ke zkouškám angličtiny

Přípravné kurzy na zkoušky z angličtiny jsou určeny studentům, kteří se chtějí připravit na zkoušky znalosti angličtiny, aby tak zlepšili své možnosti uplatnění na trhu práce nebo byli přijati ke studiu na univerzitě.

Obchodní

Kurzy obchodní angličtiny

Individuální kurzy obchodní angličtiny jsou určeny manažerům a profesionálům, kteří se chtějí naučit anglicky co nejrychleji při lekcích šitých na míru a se soukromým učitelem angličtiny.